RESTAURANTS

Ana Restoran
Kahvaltı; Öğlen ve Akşam Yemeklerimiz açık büfe olup Türk ve Dünya Mutfağına ait zengin çeşitleri, seçenekleri, tatlıları ve meyveleri sunan büfemiz; ayrıca çay saatinde kek, pasta, börek vs çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz Türk Gecesi, İtalyan Gecesi, Meksika Gecesi, Akdeniz Gecesi, Balık Gecesi olarak farklı temalarda sunumlar yapılmaktadır.

A La Carte Restaurantlar
Özel yemek isteklerinizi karşıladığımız A’La Carte Restaurantlarımızda sizlere aileniz ve sevdikleriniz ile beraber keyifli anlar yaşatmaktan mutluluk duyarız. Otelimizde Havuzbar, Plajbar ve Vitaminbar da leziz içecek seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.
seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.
Herşey Dahil Servis Tanımı
Ambassador Otelleri misafir memnuniyetini ön planda tutarak Herşey dâhil sisteminde hizmet vermektedir. Taze ve sağlıklı yemeklerimiz geleneksel Türk ve Uluslararası tarzda, modern mutfaklarımızda hazırlanmaktadır. Yemekler açık büfe servis edilir. Otelimizde ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi uygulanmaktadır. Her şey dahil Sistemine dahil olan hizmetlerimiz;

• Açık Bufe Kahvaltı
• Açık Bufe Öğle Yemeği
• Açık Bufe Akşam Yemeği
• Çay-Kek saati. Bunların hepsi self servistir

Açık büfe yemek servisleri boyunca otel restoranında yerli alkollü-alkolsüz içecekler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Otelin belirlediği yerli alkollü-alkolsüz içecekler sabah saat 10:00-akşam 23:00 arası tesis barlarımızda ücretsiz olarak sunulmaktadır.